6 Adım da Sabahları Erken Uyanmak

Sabahları erken uyanmak herkesin istediği ve hiç kimsenin başaramadığını,  kimse demeyelim çoğu  kişinin başaramadığı bir alışkanlıktır .

Senior Couple Sleeping In Bed


Sabahları erken uyanmak herkesin istediği ve hiç kimsenin başaramadığını,  kimse demeyelim çoğu  kişinin başaramadığı bir alışkanlıktır .  İnsan bir çok insan sabahları erken uyanarak güne erken başlamak ve günün tadını çıkarmak ister ancak insanların büyük bir çoğunluğun herhangi bir mecburiyeti olmadığı taktirde sabahları erken uyanmaz .

 Eğer erkenden uyanmak istersiniz yazımın devamında sizin ve günlük faaliyetleriniz için yararlı bulabileceğiniz dört olabilir beş olabilir altı olabilir hatta daha çok öneri bulunmaktadır .


  •  Erken uyuyabilirsiniz 
  • Bir  İhtimal kendi kendime uyanırım düşüncesine sahip olmaya 
  •  Gün içerisinde  yorulun
  •  En güzel alarm sesine kulak ver 
  •  Her sabah kendinizi yapabilecek rutin işler belirleyin 
  •  Sağlıklı düzenli ve bolca beslenin.

Evet yukarıda birlik belirttiğim belirttiğim altı maddeden oluşan sabah nasıl erken kalkarım  başlıklı konumuza göz atalım .

 sonuç olarak birinci maddede bilim belirttiğimiz erken uyumalısın yani sonuç olarak saat gece sıfır üç çift sıfır sıralarında uyuyan bir insan ile akşam 11 çift 0 saatinde uyuyan bir insanım sabah kendi kendine veya hala ile birlikte erken uyanma saati her zaman farklıdır .

 O sebepten dolayı erken uyu erken kalk ne demiş atalarımız “ erken evlenen döl erken kalkan yol alır “  Gün içerisinde yorulmanız dahi sizi erken uyumaya teşvik edebilir .

 En güzeli de ne biliyor musun her sabah alarm sesiyle uyandım heleki bu alarm sesi sizin seçtiğiniz veya sizin en sevdiğiniz şarkısı .   Telefonunuz çaldığında sonuç olarak zil sesi kulağınız arasına gelmiş olabilir ama şöyle bir şey var ki düşünün sevgiliniz veya en sevdiğiniz kişi sizi arıyor siz beni sevdiğiniz kişinin zil sesini herkezde aynı mı tutarsınız .

 Bence hayır sevdiğiniz kişinin zil sesi ne kadar özelse bence alarm sistemi o kadar güzel olmalı.

 Bence alarm sistemi farklı farklı zil sesleri nde neresi değil sevdiğiniz kişinin zil sesini koymanızı tavsiye ederim .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir